Переможці і призери ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Сумського територіального відділення МАН України
2016-2017 н.р.
№ |
П.І.Б. |
Секція |
Заклад |
Клас |
Науковий керівник |
Місце |
1 |
Савіна Дар’я Олександрівна |
Експериментальна фізика |
ШЗШ №7 |
10 |
Резник Ольга Василівна |
І |
2 |
Барун Павло Олександрович |
Охорона довкілля та раціональне природокористування |
ШНВК: СШ-ліцей |
10 |
Гутак Інна Олександрівна, Павленко Оксана В`ячеславівна |
І |
3 |
Кеня Ельміра Ельшанівна |
Мистецтвознавство |
ШСШ №1 |
10 |
Андрущенко Інна Анатоліївна |
ІІ |
4 |
Посашева Дар’я Вадимівна |
Соціологія |
ШНВК: СШ-ліцей |
11 |
Шундрик Олег Іванович |
ІІ |
5 |
Євменова Ольга Костянтинівна |
Журналістика |
ШНВК: СШ-ліцей |
11 |
Дубровна Тетяна Іванівна |
ІІ |
6 |
Мечик Павло Олексійович |
Технологічні процеси та перспективні технології |
ШНВК:СШ-ліцей, СЮТ |
11 |
Таранова Тетяна Юріївна, Голиш Валерій Ілярієвич |
ІІ |
7 |
Тишковець Микита Володимирович |
Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка |
ШНВК: СШ-ліцей, СЮТ |
11 |
Таранова Тетяна Юріївна, Небилиця Євгеній Васильович |
ІІ |
8 |
Перелигіна Софія Олександрівна |
Науково-технічна творчість та винахідництво |
ШНВК: СШ-ліцей, Інститут прикладної фізики НАН України |
10 |
Курносенко Ольга Василівна, Лопаткін Роман Юрійович |
ІІ |
9 |
Козлова Юлія Юріївна |
Загальна біологія |
ШСШ № 1, СЮН |
10 |
Кохановська Оксана Василівна, Пилипенко Наталія Миколаївна |
ІІ |
10 |
Дорошенко Ілля Олексійович |
Хімія |
ШНВК: СШ-ліцей |
11 |
Андрусенко Олена Борисівна |
ІІ |
11 |
Міняйло Анастасія Євгеніївна |
Екологія |
ШЗШ №8 |
11 |
Міняйло Наталія Іванівна |
ІІ |
12 |
Самойленко Дмитро Олегович |
Лісознавство |
Гімназія |
10 |
Зубко Валентина Андріївна |
ІІ |
13 |
Давиденко Святослава Романівна |
Українська література |
Гімназія |
11 |
Білясник Михайло Дмитрович |
ІІІ |
14 |
Залозна Яна Миколаївна |
Зарубіжна література |
ШЗШ №8 |
11 |
Сапегіна Валентина Анатоліївна |
ІІІ |
15 |
Зубкова Дарина Едгарівна |
Мистецтвознавство |
ШЗШ №7 |
11 |
Шелунцова Лариса Миколаївна |
ІІІ |
16 |
Маслій Мар’яна Юріївна |
Українська мова |
Гімназія |
9 |
Білясник Михайло Дмитрович |
ІІІ |
17 |
Ходот Дмитро Олександрович |
Соціологія |
ШНВК: СШ-ліцей |
11 |
Шундрик Олег Іванович |
ІІІ |
18 |
Косачова Марина Андріївна |
Історичне краєзнавство |
ШЗШ №11 |
11 |
Самбур Олена Василівна, Петрушка Наталія Миколаївна |
ІІІ |
19 |
Козлов Валерій Геннадійович |
Матеріалознавство |
ШЗШ №5 |
11 |
Басов Андрій Геннадійович |
ІІІ |
20 |
Дудар Денис Петрович |
Математика |
ШНВК: СШ-ліцей |
11 |
Передрій Жанна Миколаївна |
ІІІ |
21 |
Надєл Анастасія Олександрівна |
Мікроекономіка та макроекономіка |
ШНВК: СШ-ліцей |
11 |
Суптельна Світлана Олександрівна |
ІІІ |
22 |
Ющенко Катерина Вікторівна |
Медицина |
ШНВК: СШ-ліцей |
11 |
Школоберда Оксана Михайлівна |
ІІІ |
23 |
Кабиш Артем Ростиславович |
Охорона довкілля та раціональне природокористування |
ШНВК: СШ-ліцей |
11 |
Андрусенко Олена Борісівна |
ІІІ |