Прізвище, ім’я, по батькові |
Секція |
Школа |
Науковий керівник |
Місце |
Зеленський Артем Вячеславович |
Соціології |
ШНВК:СШ-ліцей |
Василенко Вячеслав Миколайович |
І |
Колесникова Ольга Юріївна |
Історичного краєзнавства |
ШЗШ І-ІІІ ст. №8 |
Кириченко Олександр Васильович |
І |
Гасс Леонід Едуардович |
Математики |
ШНВК:СШ-ліцей |
Бур Олена Василівна, Назаренко Олександр Максимович |
ІІ |
Сагайдачна Ірина Андріївна |
Лісознавства |
ШЗШ І-ІІІ ст. №4 |
Деруга Людмила Михайлівна |
ІІ |
Тимошик Антон Андрійович |
Агрономії |
ШНВК:СШ-ліцей |
Андрусенко Олена Борисівна, Ніконов Євгеній Миколайович (ШІ СумДУ) |
ІІ |
Жижкун Катерина Олегівна |
Правознавства |
ШНВК:СШ-ліцей |
Шундрик Олег Іванович |
ІІ |
Борисенко Даніїл Андрійович |
Журналістики |
ШНВК:СШ-ліцей |
Дубровна Тетяна Іванівна |
ІІ |
Честнейшина Валерія Павлівна |
Математики |
ШНВК:СШ-ліцей |
Щецова Людмила Леонідівна |
ІІ |
Гордієнко Софія Володимирівна |
Мікроекономіки та макроекономіки |
ШНВК:СШ-ліцей |
Коляденко Ірина Миколаївна |
ІІ |
Герасимова Вікторія Андріївна |
Мікроекономіки та макроекономіки |
ШНВК:СШ-ліцей |
Коляденко Ірина Миколаївна |
ІІ |
Бендова Дарина Олегівна |
Ветеринарії та зоотехнії |
ШЗШ І-ІІІ ст. №7 |
Башлак Тетяна Іванівна |
ІІ |
Нибожинська Тетяна Володимирівна |
Хімії |
ШНВК:СШ-ліцей |
Лукашов Володимир Костянтинович (ШІ СумДУ), Гутак Інна Олександрівна |
ІІ |
Голосна Олександра Сергіївна |
Етнології |
ШНВК:СШ-ліцей |
Василенко Вячеслав Миколайович |
ІІ |
Єфименко Анна Романівна |
Української літератури |
Гімназія |
Білясник Михайло Дмитрович |
ІІІ |
Колотуша Владислав Віталійович |
Прикладної математики |
ШНВК:СШ-ліцей |
Бур Олена Василівна, Назаренко Олександр Максимович |
ІІІ |
Швець Дар’я Юріївна |
Експериментальної фізики |
ШНВК:СШ-ліцей |
Таранова Тетяна Юріївна |
ІІІ |
Слуцький Дмитро Олексійович |
Мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм |
ШСШ №1 |
Слуцька Ірина Анатоліївна |
ІІІ |
Ворона Валерія Костянтинівна |
Медицини |
ШНВК:СШ-ліцей |
Кривоніс Валентина Василівна (СЮН), Бацура Олександра Єгорівна |
ІІІ |
Борисенко Даніїл Андрійович |
Етнології |
ШНВК:СШ-ліцей |
Шундрик Олег Іванович |
ІІІ |
Радченко Марина Олександрівна |
Російської мови |
ШЗШ І-ІІІ ст. №8 |
Сапегіна Валентина Анатоліївна |
ІІІ |
Бояринова Катерина Анатоліївна |
Фольклористики |
ШЗШ І-ІІІ ст. №4 |
Гриценко Галина Іванівна |
ІІІ |
Коляденко Ілля Ігорович |
Фінансів, грошового обігу і кредиту |
ШНВК:СШ-ліцей |
Коляденко Ірина Миколаївна |
ІІІ |
Небилиця Крістіна Вікторівна |
Загальної біології |
ШНВК:СШ-ліцей |
Кривоніс Валентина Василівна (СЮН), Бацура Олександра Єгорівна |
ІІІ |
Петрова Валерія Сергіївна |
Зоології,ботаніки |
ШНВК:СШ-ліцей |
Кривоніс Валентина Василівна (СЮН), Бацура Олександра Єгорівна |
ІІІ |
Янковенко Катерина Олександрівна |
Валеології |
ШНВК:СШ-ліцей |
Кривоніс Валентина Василівна (СЮН), Бацура Олександра Єгорівна |
ІІІ |
Борисенко Богдан Ігорович |
Англійської мови |
Гімназія |
Карпенко Дмитро Сергійович |
ІІІ |
Картава Дар’я Анатоліївна |
Російської літератури |
ШЗШ І-ІІІ ст. №7 |
Шелунцова Лариса Миколаївна |
ІІІ |