ІІ Дистанційний турнір з інформаційних технологій серед учнівської молоді

     з 1 липня по 21 вересня 2014 року включно Київський національний університет імені Тараса Шевченка здійснює реєстрацію учасників на ІІ Дистанційний турнір з інформаційних технологій серед учнівської молоді.

      Реєстрація проводиться серед учні 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України. Кожен учасник особисто заповнює анкету реєстрації, яка розміщена на спеціальній сторінці базового ресурсу http://it.upml.knu.ua/register.php.

     Усі дані заповнюються українською мовою у чіткій відповідності до наявних документів (паспорт, свідоцтво, учнівський квиток тощо) і подальшим змінам не підлягають, оскільки вноситимуться до дипломів. Учень особисто відповідає за правильність введених власноруч даних. Для реєстрації необхідна робоча електронна скринька, яку згодом новий користувач повинен підтвердити, перейшовши за посиланням, яке система відправить у привітальному повідомленні.

      У ході реєстрації учень повинен ознайомитися з Правилами базового ресурсу змагання та згодою на обробку персональних даних. Натискання на кнопку «Зареєструватися» є згодою на використання персональних даних. Комісія гарантує конфіденційність особистої інформації, яка буде використана виключно для видачі дипломів, інших відзнак та запрошення на навчання до підрозділів Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

      Після проходження реєстрації користувач може одразу увійти до системи. Успішність входу користувача в систему позначається появою його особистих даних у верхньому правому кутку будь-якої сторінки базового ресурсу.

      Учні 5-6 класів мають право на участь у змаганні за умови, що будуть виконувати завдання за 7-11 клас. У такому разі учень під час реєстрації в графі «Клас» обирає клас, за який виступатиме.

      Учні, які мають здібності до веб-дизайну (HTML, CSS та JavaScript) чи веб-програмування (php та MySQL) та виявляють бажання взяти участь у конкурсах з відповідних напрямів, що плануються в рамках Дистанційного турніру, повинні окремо зареєструватися як учасники змагання у визначений термін.

      21 вересня 2014 року о 23:59 на базовому ресурсі буде вимкнено реєстрацію учасників змагання. Списки учасників будуть зафіксовані відповідним рішенням оргкомітету та зміні не підлягатимуть.

       Особи, що наказом ректора Київського національного університету
імені Тараса Шевченка будуть включені до складу журі змагання, проходять  процес  реєстрації  повністю  ідентичний  до  процесу  реєстрації учасників, проте для них кількість анкетних даних значно менша і час реєстрації обмежується лише датою проведення І туру І етапу Дистанційного турніру.

       Також у системі мають змогу зареєструватися спостерігачі. Терміни їх реєстрації необмежений. Повідомляємо, що завдання, авторські розв’язки завдань та критерії оцінювання змагання 2013-2014 навчального року доступні виключно зареєстрованим користувачам.

     У разі виникнення питань з приводу процесу реєстрації користувачів  на базовому ресурсі чи проблем у ході здійснення реєстрації необхідно звертатися за офіційною електронною адресою змагання itech@mail.ua або особисто до адміністратора базового ресурсу турніру    за адресою gogerchak.g@gmail.com.