Свято юних і креативних

МАНівці отримали авторські свідоцтва і патенти на винаходи

      Одинадцять патентів та авторських свідоцтв отримали молоді науковці з Малої академії наук 17 січня, у Всесвітній день дитячого винахідництва. 

      Авторські свідоцтва і патенти українські вундеркінди отримали за сприяння відділу інтелектуальної власності, що працює при Центрі інновацій Національного центру «Мала академія наук України». Відділ забезпечує винахідникам юридичну та фінансову підтримку в оформленні документів і є посередником між молодим науковцем і Державним підприємством «Український інститут промислової власності».

      «Отримання документів, що підтверджують право на інтелектуальну власність, – складна і довготривала процедура. Школяру чи студенту проблематично самому скласти пакет документів, що вимагається згідно з законодавством. Саме тому з молодими винахідниками і працюють юристи, які доопрацьовують і корегують документи», – зазначив президент Малої академії наук України, член-кореспондент Національної академії наук України Станіслав ДОВГИЙ.

      Одразу 2 свідоцтва про реєстрацію прав отримав з рук президента Малої академії наук України випускник ШНВК: І-ІІст. - ліцей  Храмченко Микола.