Про набір слухачів до Всеукраїнських профільних очно-заочних шкіл Малої академії наук України

 

Відповідно до наказу Міністерства від 13.12.2012 № 1409 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2013 рік» Національний центр «Мала академія наук України» здійснює набір слухачів до Всеукраїнських профільних очно-заочних шкіл Малої академії наук України.

Науково-методичний супровід навчально-виховного процесу очно-заочних шкіл забезпечують: Національний технічний університет України «КПІ» (інженерно-фізичний факультет), Київський національний університет імені Тараса Шевченка (фізичний, механіко-математичний та хімічний факультети), Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Просимо рекомендувати до навчання в очно-заочних школах учнів      8 класів за такими профілями: математичний, фізичний та інформаційних технологій (до 3 осіб з кожного напряму).

  

Рекомендації за   зразком, що    додається,    необхідно    надіслати до 18 вересня 2013 року на електронну адресу shostka-man@ukr.net

 

Download
Рекомендація.doc
Microsoft Word Document 33.0 KB