Оголошується набір учнів 5-х класів Дитячої інженерної академії

   На виконання Указу Президента України від 31 серпня 2010 року № 889 «Про утворення державної дитячої інженерної академії», у рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України вперше проводиться набір до 5-х класів Державного загальноосвітнього навчального закладу – гімназії «Дитяча інженерна академія».
   Заклад нового типу відкривається з метою виявлення та підтримки дітей, які мають схильність до винахідницької та конструкторської діяльності. Навчання буде відбуватися під патронатом Київського національного університету будівництва і архітектури та інших провідних технічних вузів України за напрямами:
-  робототехніка;
-  архітектура та дизайн;
-   інженерія та ін.
   Для кожного учня буде розроблений особистий освітній маршрут. Значний компонент у навчальному процесі складатиметься з позакласної та гурткової роботи.
    Конкурсні випробування до 5-го класу проводяться у формі співбесіди. У 2013/2014 навчальному році чекаємо учнів м. Києва. З наступного навчального року планується набір учнів усіх регіонів України до 5–6-х класів.
    Додаткова інформація за телефонами: 4814762 (відділ експериментальної педагогіки та управління освітою Міністерства освіти і науки України; моб. 0972211172 (директор гімназії – Боровик Дмитро Віталійович).
     Запрошуємо взяти участь у конкурсному відборі. Чекаємо майбутніх винахідників та талановитих інженерів.