Увага! Оголошено набір до літературної школи !

     

      Оголошено набір до III Підліткової літературної школи. 11–16 січня 2016 року Центр літературної освіти і Мала академія наук України спільно зі своїми партнерами – порталом «BaraBooka. Простір української дитячої книги» та УНВЦ «Рідна мова» – проведуть III Підліткову літературну школу і запрошують тебе розвинути власні літературні таланти.


25 листопада 2015Школа децентралізації для молоді 

      13 листопада в приміщенні Шосткинської міської малої академії наук учнівської молоді відбувся обласний навчальний семінар в рамках загальнообласного проекту «Школа децентралізації для молоді», що організований громадською організацією «Рада молодих вчених» за сприяння Федерального Департаменту закордонних справ Швейцарії (FDFA)...

13 листопада 2015Увага! Очно-заочні школи Сумського територіального відділення МАН!

     Відповідно до наказу комунального закладу Сумської обласної ради – обласного  центру  позашкільної  освіти  та  роботи  з талановитою молоддю від 29.09.2015 № 298 «Про проведення навчальних сесій для слухачів Сумського територіального відділення Малої академії наук І року навчання», з  метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді відбудуться навчальні сесії для слухачів ...

09 листопада 2015Вчимося демократії разом

     Верхуша Юлія, вихованка Молодіжної дорадчої ради при міському голові міста Шостки, учениця 11-Б класу ШЗШ №5, взяла участь у Всеукраїнському зборі лідерів учнівського самоврядування «Вчимося демократії разом», який нещодавно відбувся в місті Києві. На цьому урочистому заході Молодіжна дорадча рада міста Шостки була нагороджена Грамотою Українського державного центру...

                                                                         

07 листопада 2015Зустріч з міським головою

     На початку жовтня міський голова Нога Микола Петрович провів традиційну зустріч із Молодіжною дорадчою радою при міському голові міста Шостки. Познайомившись з новим складом дорадчої ради, міський голова залишився задоволений тим, що на зустрічі були присутні представники всіх загальноосвітніх...

02 листопада 2015Акція «Лист солдату: з Шостки – з любов’ю»

      У складний для нашої країни час тисячі українських чоловіків залишили родини, свої мирні заняття заради повернення миру і спокою в кожен дім. Найменше, що ми можемо зробити для них, — передати теплі і зворушливі слова підтримки. Дитячі малюнки та листи можна порівняти з особливою гуманітарною допомогою.

30 жовтня 2015До уваги слухачів Всеукраїнських наукових профільних шкіл  Малої академії наук України!

     2 листопада 2015 року о 14.00 в рамках проведення сесії лінгвістичної школи Малої академії наук України буде проведено вебінар з основ лінгвістичних досліджень Гальоною Наталією Павлівною, професором кафедри української мови НПУ ім. М.П.Драгоманова, кандидатом  філологічних наук.

 

       Програма проведення вебінару

14.00-15.00 «Наука як система знань. Основні елементи та поняття  науки».

15.00-16.00 «Підготовчий та основний етапи роботи над темою лінгвістичного дослідження».

16.00-17.00 «Методологічна основа дослідження. Методи лінгвістичного аналізу».


30 жовтня 2015До уваги слухачів Всеукраїнських наукових профільних шкіл  Малої академії наук України!

     Національний центр «Мала академія наук України» планує проведення осінньої сесії Всеукраїнських наукових профільних шкіл Малої академії наук України у наступні терміни*:

- з 31 жовтня до 04 листопада – лінгвістична школа (секції: «Українська мова» і «Англійська мова»);

- з 04 до 08 листопада – школа інформаційних технологій та математична школа;

- з 08 до 12 листопада – фізико-технічна школа (секції: «Фізика та астрономія» і «Технічні науки»);

- з 19 до 23 листопада – хіміко-біологічна школа.

     До участі в осінній сесії запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів – слухачі Всеукраїнських наукових профільних шкіл Малої академії наук України.

    Для участі у заході необхідно надіслати заявку на електронну адресу nvv@man.gov.ua до 23 жовтня 2015 року.

    Реєстрація учасників відбудеться у день заїзду, відповідно до узгоджених термінів, за адресою: м. Київ, Пуща-Водиця, вул. Гамарника, 14, Міжнародний центр дитячої наукової творчості «MANLabCamp».

    Учасники заходу реєструються за наявності копії наказу про участь  або заявки на участь, завірених відповідним органом управління освітою або навчальним закладом; копії паспорта, ідентифікаційного номера фізичної особи та оригіналів медичних довідок про стан здоров’я.

Витрати на проїзд, харчування учнів у дорозі і перебування під час проведення заходу, а також витрати на відрядження супроводжуючої особи здійснюються за кошти, передбачені державним та місцевими бюджетами або за рахунок інших надходжень, не заборонених чинним законодавством України.

     Вартість перебування однієї особи (харчування, проживання) на добу складає – 180 грн.

     Кошти за перебування необхідно перераховувати на розрахунковий рахунок за 7 діб до початку школи, вказавши ПІБ учня і назву школи. Копію квитанції просимо надіслати на електронну адресу nvv@man.gov.uа з поміткою «Оплата_Наукові_школи».

     Перебування супроводжуючої особи передбачається лише за попереднім узгодженням з організаторами.

     Збереження життя та здоров’я дітей у дорозі забезпечує супроводжуюча особа, а під час проведення заходу – організатор або супроводжуюча особа.

     Детальна інформація щодо проведення осінньої сесії за телефонами: 044-489-55-84, 489-55-83.

     *  УВАГА! Можливі зміни у термінах проведення шкіл


25 жовтня 2015Про проведення Всеукраїнського  Інтернет-турніру із природничих дисциплін

    У жовтні-грудні ц.р. Національним центром «Мала академія наук України» буде проведений VІ Всеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін.

     Умови участі у заході, структура, зміст завдань та критерії їх оцінювання розміщені на сайтах НЦ «МАНУ» www.man.gov.ua та www.vpd.inhost.com.ua.

    Для участі в Турнірі необхідно до 31 жовтня заповнити реєстраційну форму, яка розміщена на сайті www.vpd.inhost.com.ua.

     Про місце та терміни проведення фінального туру заходу буде повідомлено додатково.

Просимо інформацію про Всеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін довести до відома учнів і керівників позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації та територіальних відділень Малої академії наук України.

Додаткова інформація – на www.man.gov.ua е-mail: man@man.gov.ua.


21 жовтня 2015Увага! Очно-заочні школи Сумського територіального відділення МАН!

    Згідно з планом роботи департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації, комунального закладу Сумської обласної ради – обласного  центру  позашкільної  освіти  та  роботи  з талановитою молоддю у 2015-2016  навчальному  році, з  метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді відбудуться навчальні сесії для слухачів Сумського територіального відділення Малої академії наук ІІ-ІІІ року навчання (учнів 10-11 класів):

   23-24 жовтня – для слухачів відділень математики, фізики та астрономії, економіки, комп’ютерних і технічних наук;

        30-31 жовтня – для слухачів відділень хімії та біології, екології та аграрних наук;

       6-7 листопада – для слухачів відділень мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства;

  13-14 листопада – для слухачів відділень історії та наук про Землю, філософії та суспільствознавства.

       Заїзд і реєстрація слухачів по відділеннях відповідно 23, 30 жовтня та 6, 13 листопада 2015 року до 10 години за адресою: м. Суми, вул. Августовська, 14-а, Комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

     Вартість проживання для учнів за наявності своєї постільної білизни становить 29 грн., для осіб, які їх супроводжують – 50 грн.

     Витрати, пов’язані з відрядженням осіб, які супроводжують учнів, здійснюються за рахунок організацій, що відряджають.

     Принагідно повідомляємо, що у 2015-2016 н.р. продовжить роботу мобільний консультпункт, за участю викладачів ВНЗ, консультантів Сумського територіального відділення МАН України. Для формування мобільної групи просимо подавати заявки не пізніше ніж за тиждень до терміну виїзду до навчального закладу на електронну адресу sumyman@ukr.net


19 жовтня 2015Всеукраїнський інтерактивний конкурс "МАН-Юніор Ерудит"

    Розпочинається подача заявок на участь у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі "МАН-Юніор Ерудит", який проводить Національний центр "Мала академія наук України". 

    Положення про конкурс и форма заявки додаються.

    Заявки необхідно надсилати до 16 жовтня на електронну адресу junior.konkurs@gmail.com, або на поштову адресу: Запорізький технічний ліцей, вул.Залізнична, 11, м. Запоріжжя, 69002 (з поміткою на конверті "Конкурс"). 

    Більш детальна інформація - у прикріпленому файлі. 


12 жовтня 2015Навчальні сесії для слухачів Сумського територіального відділення Малої академії наук ІІ-ІІІ років навчання (учнів 10-11 класів)

   З метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді відбудуться навчальні сесії для слухачів Сумського територіального відділення Малої академії наук ІІ-ІІІ років навчання (учнів 10-11 класів):

   11-12 жовтня 2015 року – для слухачів відділень мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства;

   25-26 жовтня 2015 року – для слухачів відділень математики, фізики та астрономії, економіки, комп’ютерних і технічних наук; хімії та біології, екології та аграрних наук;

   01-02 листопада 2015 року – для слухачів історії та наук про Землю; філософії та суспільствознавства.

    Заїзд і реєстрація слухачів по відділеннях відповідно 11, 25 жовтня та 01 листопада 2015 року до 10 години за адресою: м. Суми, вул. Августовська,14-а, Комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

    Вартість проживання для учнів за наявності своєї постільної білизни становить 29 грн., для супроводжуючих – 50 грн. Учасники заходу централізованим харчуванням не забезпечуються.

    Витрати, пов’язані з відрядженням осіб, які супроводжують учнів, здійснюються за рахунок організацій, що відряджають.


06 жовтня 2015Набір до Всеукраїнських наукових профільних шкіл МАН на 2015–2016 н. р.

  Національний центр «Мала академія наук України» вітає Вас з початком нового навчального року й оголошує набір слухачів до Всеукраїнських наукових профільних шкіл Малої академії наук України за такими профілями:

         

  8 клас

математичний;

фізичний;

хімічний;

інформаційні технології.

         9–11 клас

математичний;

хіміко-біологічний;

інформаційні технології;

фізико-технічний (секції «Технічні науки», «Фізика»);

лінгвістичний (секції «Українська мова», «Англійська мова»).

 

      Навчання в наукових школах здійснюється очно-заочно і дистанційно. Учні 9–11 класів мають можливість двічі на рік брати участь в очних сесіях: настановна сесія (листопад) і дослідницько-експериментальна сесія (березень).

       Для участі у відбірковому турі учням необхідно зареєструватися на сайті наукової школи – z-school.man.gov.ua – у розділі «Реєстрація учнів» у період з 20 до 30 вересня  ц. р.

       Також необхідно надіслати заяву на електронну адресу nvv@man.gov.ua до 25 вересня ц.р.  за поміткою «Назва наукової школи».

      Детальна інформація про наукові школи – на сайті z-school.man.gov.ua; за телефоном: (44) 489-55-83, 489-55-84.

   Детальніше: Лист НЦ «МАНУ» від 01.09.2015 172/1/3.1-702 «Про набір слухачів у Всеукраїнські наукові профільні школи Малої академії наук України»

 

15 вересня 20151  2  3  4  5  6 7