"Школа юного науковця" розпочинає новий навчальний рік

З метою надання допомоги старшокласникам та їхнім науковим керівникам у написанні науково-дослідницьких робіт у відділеннях, на базі ШІ СумДУ продовжить роботу «Школа юного науковця».        

11 жовтня 2016Увага! Навчальні сесії для слухачів обласних заочних шкіл

На виконання Плану обласних масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2016 рік, затвердженого наказом Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 15.01.2016 № 12-ОД, з метою поглиблення теоретичних та практичних знань із математики, фізики, історії, надання додаткових знань у галузі технічних, комп'ютерних, соціологічної та філософської наук для учнів 8-10 класів загальноосвітніх шкіл Сумської області 25-26 листопада 2016 року відбудуться навчальні сесії для слухачів обласної заочної фізико-математичної школи та обласної заочної історичної школи "Нова генерація".

Місце проведення - Комунальний заклад Сумської обласної ради - обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.        

15 листопада 2016Новини видавництва

Увага! Шосткинська МАН до 20-ї річниці конкурсу-захисту видала нову збірку - "Результати участі у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 1996-2016 роках". У збірці зібрані результати участі учнів м.Шостка у ІІ та ІІІ етапах конкурсу за 20 років. З виданням можна ознайомитися в розділі  Видавництво  (підрозділ Друковані матеріали) або завантажити за прямим посиланням. Приємного перегляду!

07 листопада 2016Увага! Вебінар  з лінгвістики

     Шановні колеги, повідомляємо, що 7 листопада о 16.00 буде проведено вебінар  з лінгвістики «Підготовчий та основний етапи  в написанні науково-дослідницької роботи учня. Вибір напряму, теми та формулювання мети дослідження» Гальоною Наталією Павлівною, професором кафедри  української мови НПУ ім. М.П.Драгоманова,  кандидатом філологічних наук .

       Для участі у вебінарі Вам необхідно  буде  перейти за  посиланням  https://meet.lync.com/ncman/kav/ETS7SMPY  та зареєструватися (вказати прізвище та область).

       к.т.:097 897 10 49

Переглянути в записі можна за посиланням https://youtu.be/yNHOedw1sE4

02 листопада 2016Підтримаємо наших колег!

   

  Школа №13 міста Шостки стала фіналістом у проекті "Моя школа".

   Підтримаємо наших друзів на шляху до перемоги!

   Перейдіть на сторінку проекту та проголосуйте!

 

 Проект "Моя школа"

 

28 жовтня 2016«Let’s do it, Ukraine!» в Шостці

20-21 жовтня 2016 року на базі Шосткинської МАН та ЦЕВ було проведено екологічне навчання на тему сортування відходів та економії енергоресурсів у повсякденному житті. Організатором проекту виступила громадська організація «Let’s do it, Ukraine!» за підтримки генерального партнера – компанії «Фармак» та Шосткинської міської ради. 

 

24 жовтня 2016Науковий пікнік для старшокласників

       13 жовтня у приміщеннях Шосткинської МАН та ШСШ №1 відбувався Дев'ятий міжнародний науковий пікнік. На захід були запрошені одинадцятикласники шкіл міста.

17 жовтня 2016Запрошуємо на осінні сесії МАН!

 

Національний центр «Мала академія наук України» з 27 жовтня до 08 листопада проводить Всеукраїнські осінні сесії наукових шкіл (далі - наукові школи) за наступними профілями:

 

для учнів 7-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів

-     фізико-математичний;

для учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів

-         робототехніки та інформаційних технологій;

-         фізичний;

-         математичний;

-         хімічний;

-         біологічний;

-         лінгвістичний (секція «Українська мова»).

Для участі у наукових школах необхідно до 25 жовтня 2016 року заповнити Онлайн-анкету, посилання на яку розміщене на сайті man.gov.ua (розділ «Осінні наукові школи»). Про зарахування у наукову школу учні будуть повідомлені на поштову скриньку, зазначену в Онлайн-анкеті. 

 

07 жовтня 20161  2  3  4  5  6 7