Увага! Завершився І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України!


Обласний соціально-освітній національно-патріотичний проект "Голос крові: ми - Українці!"

     Відповідно до статті 8 Закону України "Про позашкільну освіту", на виконання наказу Дупартаменту освіти і науки облджержадміністрації від 05.12.2016 № 651-ОД "Про проведення обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту "Голос крові: ми - Українці!", з метою залучення учнівської молоді до активних форм історико-краєзнавчої, пошуково-дослідницької, волонтерсько-благодійної роботи, удосконалекння змісту і засобів національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, Шосткинська МАН долучається до обласного проекту "Голос крові: ми -Українці!" (згідно Положення).

     Запрошуємо молодь до співпраці.

17 лютого 2017 рокуЗапрошуємо юних дослідників

На виконання листа Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України від 12.12.2016 № 2.10/10-2946 «Про проведення національного етапу XXIV Міжнародної конференції юних дослідників

ICYS – Україна, 2017 та участь команди України у XXIV Міжнародній конференції юних дослідників ICYS – 2017» інформуємо, що, з метою виявлення та підтримки особливо обдарованих учнів, цілеспрямованої підготовки та організації їх участі у міжнародних заходах науково-дослідного спрямування, Національний центр «Мала академія наук України» та Інститут обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України, за підтримки Інституту модернізації змісту освіти та Чернівецького Національного університету ім. Ю.Федьковича, проводять національний етап XXIV Міжнародної конференції юних дослідників «ICYS – Україна, 2017».

15 грудня 2016Перемога у Всеукраїнському конкурсі есе

У травні-жовтні поточного року Національний центр «Мала академія наук України» проводив Всеукраїнський конкурс есе, присвячений 160-річчю від дня народження українського письменника, поета, громадського і політичного діяча Івана Яковича Франка.Конкурс проводився з метою вшанування та популяризації творчої спадщини письменника, формування умінь і навичок літературної діяльності учнів, підтримки талановитої молоді та творчої праці педагогів.

До участі у конкурсі долучилося близько 600 школярів із 21 області України. На підставі рішення журі були визначені переможці конкурсу.

І місце посів учень 10 класу Шосткинської гімназії Школьний Сергій, керівник - Безкровна Катерина Олексіївна, вчитель української мови та літератури.

ІІ місце - учениця 11 класу ШНВК: ЗШ І-ІІІ ст. №9-ДНЗ Мороз Марія, керівник - Лугова Наталія Василівна, вчитель української мови та літератури.

Вітаємо переможців, колективи шкіл, батьків!        

23 листопада 2016Запрошуємо до участі у вебінарах з української мови

 Дати проведення:

20.02.2017 - Вимоги до оформлення науково-дослідницької роботи;

07.03.2017 - Мовні штампи та кліше у різних стилях мови;

20.03.2017 - Підготовка до захисту та прилюдний захист наукової роботи.

 

15 лютого 2017Курс лекцій «Простір пізнання»

З 13 лютого до 6 березня в рамках проекту «Відкрита освітня лабораторія» відбудуться лекції з хімії, біології, математики, фізики, інформаційних технологій, української мови та філософії. Під час лекцій учасники також ознайомляться із сучасними напрямами наукових досліджень, отримають кваліфіковані консультації та візьмуть участь в експериментах.

Щоб взяти участь у лекціях, потрібно зареєструватися. Заявку може подати як окремий учень, так і група (клас). Кількість місць обмежена, тому не зволікайте!

Хто не матиме можливості відвідати лекції, зможе до них долучитися в онлайн-режимі. Для цього потрібно перейти за гіперпосиланням, розміщеним у темі лекції.

Контакти: (044) 483-25-42, 489-55-83.

 

* У графіку можливі зміни, тому стежте за оновленням інформації.

08 лютого 2017XVI Всеукраїнський конкурс "Молодь - енергетиці України-2016"

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» спільно із  Міністерством енергетики та вугільної промисловості України, Міністерством освіти і науки України, Громадською організацією «Всеукраїнська Рада ветеранів праці енергетики», Науково-технічною спілкою енергетиків та електротехніків України (НТСЕУ), Відділенням фізико-технічних проблем в енергетиці НАН України, Радою молодих енергетиків України проводять  ХVІ Всеукраїнський конкурс молодих вчених та енергетиків "Молодь – енергетиці України", в рамках якого відкрито категорію учасників «УЧНІ».

08 лютого 2017Конкурс юних дослідників "Кристали"

Відповідно до листа Департаменту професійної освіти від 28.12.2016 № 3-55 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу юних дослідників «Кристали», у березні-травні 2017 року Національний центр «Мала академія наук України» спільно зі Львівським національним університетом імені Івана Франка проводить Всеукраїнський конкурс юних дослідників «Кристали». Умови участі у заході розміщені на сайті www.man.gov.ua.

До участі в заході запрошуються вихованці, учні позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів.

Для участі в конкурсі необхідно:

учням 1-6 класів – до 20 січня 2017 р. заповнити онлайн-заявку на сайті www.man.gov.ua, щоб отримати набір хімічних реактивів для вирощування кристалів;

учням 7-11 класів – до 20 березня 2017 р. надіслати заявку (форма додається) та тези наукових спостережень (досліджень) на тему «Кристали: таємниці росту та мистецтво синтезу» українською або англійською мовами на електронну адресу crystals@i.ua.

Детальна інформація – за телефоном: (044) 489-55-80 (контактна особа – Людмила Гайдай), е-mail: org.mas@man.gov.ua, man@man.gov.ua.

30 листопада 2016Вебінар 19 грудня

Національний Центр «Мала академія наук України» запрошує  всіх бажаючих долучитися до вебінару "Біоетичні аспекти проведення експериментів на тваринах та альтернативні методи дослідження". Дата проведення - 19 грудня, початок  о  16:00. Лектор - Бобошко Олена Павлівна, науковий співробітник Інституту молекулярної біології і генетики НАНУ

Для участі необхідно перейти за посиланням:    https://meet.lync.com/ncman/kav/RAKH6LW9 

Детальна інформація за телефоном: (044) 483-25-42

15 грудня 2016Увага! Навчальні сесії для слухачів обласних заочних шкіл

 

Відповідно до наказу Комунального закладу Сумської обласної ради – обласного  центру  позашкільної  освіти  та  роботи  з талановитою молоддю від 03.11.2016 № 369  «Про проведення навчальних сесії для слухачів МАН І, ІІ, ІІІ років навчання» у грудні відбудуться навчальні сесії для слухачів Сумського територіального відділення Малої академії наук України (учнів 9, 10, 11 класів).

 

30 листопада 2016Запрошуємо до участі у конференції

 

У грудні 2016 року  НЦ «Мала академія наук України» проводить Всеукраїнську наукову конференцію учнів МАН з енергоефективності.

До участі у заході запрошуються члени Малої академії наук - учні 9-11 класів  загальноосвітніх  навчальних закладів.

Напрями роботи Всеукраїнської наукової конференції учнів-членів МАН з енергоефективності:

- правові та техногенні аспекти екологічної рівноваги в Україні;

- законодавча база та енергозберігаючі технічні рішення як основа заощадження українського суспільства.

Для участі в конференції необхідно до 27 жовтня  2016 року надіслати заявку (форма додається) та тези на електронну адресу sumyman@ukr.net (з поміткою «конференція»).

04 жовтня 2016Увага! Вебінар

14 грудня о 15:00 Сумське територіальне відділення МАН України проводить вебінар для наукових керівників учнів-членів МАН України.

Вебінар відбудеться за посиланням. Запрошуємо приєднатися всіх бажаючих.

 


Увага! Вебінар

5 грудня для учнів і педагогів територіальних МАН і загальноосвітніх навчальних закладів відбудеться вебінар з лінгвістики:

Тема «Морфологія. Принципи класифікації частин мови: сучасні напрямки досліджень». Лектор: Сулима Олеся Петрівна, доцент кафедри української мови НПУ імені М.П.Драгоманова, кандидат філологічних наук. Початок: о 16:00.

Для участі у вебінарі потрібно перейти за посиланням та зареєструватися (зазначити прізвище та область).

Контактний телефон: (097) 897-10-49 – Наталія Чепурко.        

30 листопада 2016МАН-Юніор Ерудит

 

У листопаді-грудні 2016 року  Національний центр  «Мала академія наук України» спільно з благодійною організацією «Благодійний фонд науки та освіти ім. Григорія Сковороди»  проводить Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Ерудит» (умови конкурсу – на сайтах: http://man-junior.org.ua та www.man.gov.ua).

До участі в конкурсі запрошуються вихованці позашкільних навчальних закладів, учні 5-10 класів  загальноосвітніх  навчальних закладів.


1  2  3  4  5  6 7