Новини  >> Архів новин


Нагадуємо

 

24 березня закінчується термін подання заявок на участь у ІІ Всеукраїнській науково-методичній конференції «Освіта, наука та виробництво: розвиток та перспективи», яка відбудеться 20 квітня 2017 р. у Шосткинському інституті Сумського державного університету.


Нагадуємо

ШОСТКИНСЬКИЙ ІНСТИТУТ СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ запрошує учасників II Всеукраїнської науково-методичної конференції «ОСВІТА, НАУКА ТА ВИРОБНИЦТВО: РОЗВИТОК ТА ПЕРСПЕКТИВИ», яка відбудеться 20 квітня за адресою: м.Шостка, вул. Гагаріна,1.                 

 

УВАГА !   Реєстрація учасників з12-00 до 12-30  


Запрошуємо взяти у часть у ІІ Всеукраїнській науково-методичній конференції «Освіта, наука та виробництво: розвиток та перспективи»!

 Шосткинський інститут Сумського державного університету запрошує взяти участь у ІІ Всеукраїнській науково-методичній конференції «Освіта, наука та виробництво: розвиток та перспективи», яка відбудеться 20 квітня 2017 р.


Увага ! Вебінар!

 

Національний центр «Мала академія наук України» НЦ МАНУ  запрошує всіх долучитися до захоплюючого вебінару "Тепло і холод" лектора  Кравченка Владислава Миколайовича., к.ф.-м.н, доцента кафедри експериментальної фізики фізичного факультету КНУ  ім. Т. Шевченка.

 

Вебінар відбудеться 21 жовтня о 15.30

 

Посилання на вебінар: "Тепло і холод"  https://meet.lync.com/ncman/ulashyn/V8ZW1Y28 


Обласний конкурс з інформаційних технологій

З 28 по 29 жовтня 2016 року на базі Сумського державного університету відбудеться обласний конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій.

         Для участі у конкурсі від міста, району запрошуються команди позашкільних навчальних закладів у складі 4 осіб: 3 учасники, 1 керівник.

Заїзд та реєстрація учасників 28 жовтня 2016 року до 11.00 за адресою: м.Суми, вул. Августовська, 14а, Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. 

 Для участі у заході просимо подати попередню заявку до 14 жовтня ц.р. електронною поштою за адресою: oblteh@ukr.net .

 


Навчальні сесії для слухачів Сумського територіального відділення Малої академії наук І року навчання (учнів 9 класу)

 

З метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді відбудуться навчальні сесії для слухачів Сумського територіального відділення Малої академії наук І року навчання (учнів 9 класу):

   1 жовтня 2016 року – для слухачів відділень історії та наук про Землю, філософії та суспільствознавства;

  8 жовтня 2016 року – для слухачів відділень мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства;

   15 жовтня 2016 року – для слухачів відділень хімії та біології, екології та аграрних наук. 

    Заїзд і реєстрація слухачів по відділеннях відповідно 1, 8, 15 жовтня 2016 року до 10 години за адресою: м. Суми, вул. Августовська,14-аКомунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

       Витрати, пов’язані з відрядженням осіб, які супроводжують учнів, здійснюються за рахунок організацій, що відряджають.I Всеукраїнська  науково-методична конференція "ОСВІТА, НАУКА ТА ВИРОБНИЦТВО: РОЗВИТОК ТА ПЕРСПЕКТИВИ"

    Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у І Всеукраїнській науково-методичній конференції «ОСВІТА, НАУКА ТА ВИРОБНИЦТВО: РОЗВИТОК ТА ПЕРСПЕКТИВИ», присвяченій 15-й річниці заснування Шосткинського інституту Сумського державного університету, яка відбудеться 21 квітня 2016 року у м.Шостка.

 


Всеукраїнська акція "Врятуй життя дитини"

    З 4 по 24 квітня 2016 року триває щорічна Всеукраїнська акція «Врятуй життя дитини» за підтримки Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Цього року метою акції є збір коштів на придбання реанімаційного обладнання для Сумської обласної дитячої лікарні.  

     Запрошуємо волонтерів до співпраці.

     Приєднуйтесь до нас!

     Підведення підсумків   акції   відбудеться 22.04.2016 року на базі Шосткинської МАН о 15.00. 

 


Навчальні сесії для слухачів Сумського територіального відділення Малої академії наук І років навчання (учні 9 класу)

    З метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді відбудуться навчальні сесії для слухачів Сумського територіального відділення Малої академії наук І року навчання (учнів 9 класів):

     8-9 листопада – відділення математики, фізики та астрономії, економіки, комп’ютерних і технічних наук;

     22-23 листопада – відділення філології та мистецтвознавства; хімії та біології, екології та аграрних наук;

      29-30 листопада – відділення історії та наук про Землю, філософії та суспільствознавства.

    Заїзд і реєстрація слухачів по відділеннях відповідно 8, 22, 29 листопада 2014 року до 10 год.  за адресою: м. Суми, вул. Августовська, 14-а, Комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

     Вартість проживання для учнів за наявності своєї постільної білизни становить 29 грн., для супроводжуючих – 50 грн.

     Витрати, пов’язані з відрядженням осіб, які супроводжують учнів, здійснюються за рахунок організацій, що відряджають.


V Всеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін

    У жовтні-грудні ц.р. Національним центром «Мала академія наук України» буде проведений VВсеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін

     Умови участі у заході, структура, зміст завдань та критерії їх оцінювання розміщені на сайті НЦ «МАНУ» www.man.gov.ua та сайті Турніру www.vpd.inhost.com.ua.

Для участі в Турнірі необхідно до 31 жовтня ц.р. заповнити реєстраційну форму, яка розміщена на сайті Турніру.

    Про місце та терміни проведення фінального туру Турніру буде повідомлено додатково.

(Читати далі)>>


Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Ерудит»

    Національний центр «Мала академія наук України» спільно з благодійною організацією «Благодійний фонд науки та освіти ім. Григорія Сковороди» у листопаді-грудні ц.р. проводить Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Ерудит». Умови участі у заході розміщені на сайтах www.man.gov.ua і man-junior.org.ua.

    До участі в конкурсі запрошуються вихованці позашкільних навчальних закладів і учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

(Читати далі)>>


ІІ Дистанційний турнір з інформаційних технологій серед учнівської молоді

     з 1 липня по 21 вересня 2014 року включно Київський національний університет імені Тараса Шевченка здійснює реєстрацію учасників на ІІ Дистанційний турнір з інформаційних технологій серед учнівської молоді.

      Реєстрація проводиться серед учні 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України. Кожен учасник особисто заповнює анкету реєстрації, яка розміщена на спеціальній сторінці базового ресурсу http://it.upml.knu.ua/register.php.

          У разі виникнення питань з приводу процесу реєстрації користувачів  на базовому ресурсі чи проблем у ході здійснення реєстрації необхідно звертатися за офіційною електронною адресою змаганняitech@mail.uaабо особисто до адміністратора базового ресурсу турніру   за адресоюgogerchak.g@gmail.com.

(Читати далі)>>


Навчальні сесії для слухачів Сумського територіального відділення Малої академії наук І року навчання (учнів 9 класу)

   З метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді відбудуться навчальні сесії для слухачів Сумського територіального відділення Малої академії наук І року навчання (учнів 9 класу):

   20-21 вересня 2014 р. – для слухачів відділень історії та наук про Землю; філософії та суспільствознавства; математики, фізики та астрономії, економіки, комп’ютерних і технічних наук;

   27-28 вересня 2014 р. – для слухачів відділень філології та мистецтвознавства; хімії та біології, екології та аграрних наук.

   Заїзд і реєстрація слухачів по відділеннях відповідно 20 та 27 вересня 2014 року до 10 години за адресою: м. Суми, вул. Августовська,14-а, Комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

   Вартість проживання для учнів за наявності своєї постільної білизни становить 29 грн., для супроводжуючих – 50 грн.

   Витрати, пов’язані з відрядженням осіб, які супроводжують учнів, здійснюються за рахунок організацій, що відряджають.


Всеукраїнський екологічний конкурс-грант «EcoNation»

    Міжнародний благодійний фонд Гарних справ у рамках програми «Розвиток науки і техніки» організовує для всіх креативних винахідників Всеукраїнський екологічний конкурс-грант «EcoNation» з метою пропаганди принципів екологічної відповідальності і розвитку екосвідомості; формування позитивного ставлення до екології; виявлення новітніх методів та ідей для збереження навколишнього середовища; підтримки інноваційної діяльності в екологічній сфері.
 (Читати далі)>>


Про набір слухачів до Всеукраїнських профільних очно-заочних шкіл Малої академії наук України

  Національний центр «Мала академія наук України» оголошує набір слухачів до Всеукраїнських профільних очно-заочних шкіл Малої академії наук України на 2014–2015 н.р.
(Читати далі)>>


Зелене світло для юних програмістів і комп’ютерників

   Міжнародний благодійний фонд Гарних справ вивчає питання про створення програми підтримки талановитих дітей, які хочуть здобути вищу освіту за напрямом «Комп’ютерні технології» та працювати у сфері інформаційних технологій.
(Читати далі)>>

Google в Україні радий запросити до участі в четвертому щорічному конкурсі наукових проектів Google Science Fair 2014

      Чудова можливість для українських школярів проявити себе та отримати призи за власні наукові проекти.

   Подробиці щодо конкурсу: на сайті Малої Академії Наук та на сайті конкурсу

 

  Термін подачі наукових робіт - 12 травня 2014 року.

   З усіх питань щодо конкурсу звертайтесь, будь ласка, за цією адресоюanastef@google.com

Завантажити файл-додаток


Наказ МОН України про терміни проведення ІІІ етапу конкурсу-захисту МАН

З 28 березня по 29 квітня 2014 року в Києві проходитиме фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. Урочисте відкриття перших трьох відділень конкурсу – математики, економіки, фізики та астрономії – відбудеться 28 березня.

(читати далі)>>

 


Заочна науково-практична конференція "Перший крок у науку"

     З метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді в березні - квітні 2014 року відбудеться заочна науково-практична конференція «Перший крок у науку» для слухачів Сумського територіального відділення МАН України

      Для участі в конференції необхідно до 25 березня 2014 року надіслати заявку, тези науково-дослідницької роботи, фото учасника 3,5 х 4,5 на електронну адресу: sumyman@ukr.net з темою повідомлення «Конференція_прізвище_секція»

  (читати далі)>>


Увага! "МАН-Юніор Дослідник"

   У квітні-травні ц.р. Національний центр «Мала академія наук України» проводить Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Дослідник».

    Конкурс проводиться у два етапи:

·         І етап – заочний (до 15 квітня ц.р. – реєстрація учасників і розміщення презентацій і тез доповідей на сайті конкурсу;  з 15 до 30 квітня – відкрите рейтингове оцінювання проектів),

·         ІІ етап –захист проекту в онлайн-режимі за допомогою мережі Інтернет або очно на базі територіальних відділень Малої академії наук України (12 травня – тестове включення до системи захисту в режимі он-лайн; з 13 до 16 травня – захист проектів у режимі он-лайн, 17 травня – круглий стіл для керівників учнівських проектів).

  (читати далі)>>


Свято юних і креативних

МАНівці отримали авторські свідоцтва і патенти на винаходи

       Одинадцять патентів та авторських свідоцтв отримали молоді науковці з Малої академії наук 17 січня, у Всесвітній день дитячого винахідництва. 

      Авторські свідоцтва і патенти українські вундеркінди отримали за сприяння відділу інтелектуальної власності, що працює при Центрі інновацій Національного центру «Мала академія наук України». Відділ забезпечує винахідникам юридичну та фінансову підтримку в оформленні документів і є посередником між молодим науковцем і Державним підприємством «Український інститут промислової власності».

 (читати далі)>>


Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2013-2014

Download
Переможці_ІІ_етап.doc
Microsoft Word Document 78.0 KB

Всеукраїнський конкурс дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів

     Конкурс проводиться один раз на два роки серед учнів 6-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Конкурс проводиться у два етапи:

  • І етап - відбірковий (заочний) - протягом травня-липня, за результатом якого визначаються два переможці в кожній номінації;
  • ІІ етап - фінальний (Всеукраїнський, очний) - протягом вересня.

Для участі в І етапі Конкурсу необхідно надіслати документи до 08 травня на поштову адресу територіального відділення МАНУ ...

 (читати далі)>>


Врятувати від забуття

Пропонуємо вашій увазі презентаційний ролік вихованців Молодіжної дорадчої ради при міському голові "Сторінки історії Шосткинської міської ради ХХ століття" 


В Сумах відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2013-2014

Результати ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Download
Протокол загальний ІІ етап МАН.doc
Microsoft Word Document 611.5 KB

Вітаємо зі святом!

В Київ - за перемогою!

      З 18 по 20 лютого в Києві буде проведений фінальний етап Всеукраїнського літературного конкурсу «Розкрилля душі», присвяченого 200-річному ювілею Тараса Григоровича Шевченка. Організатори заходу – Національний центр «Мала академія наук України», Інститут літератури імені Т.Г. Шевченка НАН України та Національний музей Тараса Шевченка.
      До участі в заході запрошені автори дослідницьких та творчих робіт із усієї України. Право представляти Сумську область у фіналі конкурсу отримали учениці   11 класу Шосткинської гімназії: Крикун Аліна (номінація «Дослідницька робота»), Лузан Анастасія (номінація «Літературна творчість», проза).
      Бажаємо нашим талановитим дівчаткам здобути перемогу!

З Днем всіх закоханіх

Запрошуємо до участі в семінарі

До уваги педагогів, учнів 8-11 класів!

 

Кафедра суспільно-гуманітарних дисциплін ШІ Сум ДУ запрошує Вас взяти участь у щорічному відкритому науково-практичному семінарі:

 

«АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ФІЛОЛОГІЇ ТА ФІЛОСОФІЇ:

НАУКА І ПРАКТИКА»

 

Щорічний відкритий науково-практичний семінар «Актуальні питання філології та філософії: наука і практика» відбудеться 11 квітня 2014 року в ШІ Сум ДУ на кафедрі суспільно-гуманітарних дисциплін. До участі у семінарі  запрошуються всі, кого зацікавила тематика семінару.

За матеріалами семінару буде видано збірник тез.

 

НАПРЯМКИ РОБОТИ СЕМІНАРУ:

1. Філологія та журналістика.

2. Соціальна філософія та психологія.

3. Історія та право.

 

Для участі у семінарі необхідно подати наступні документи:

 - заявку на участь;

 - тези доповідей.

Термін подачі заявок – до 01 березня 2014 р.;

Термін подачі тез доповідей – до 22 березня 2014 р.;

Початок роботи науково-практичного семінару – 11 квітня 2014 р.

 

Місце проведення науково-практичного семінару:

м. Шостка, ШІ Сум ДУ, кафедра суспільно-гуманітарних дисциплін, вул. Гагаріна, 1.

 

За контактною інформацією звертайтеся за телефоном 7-12-56, e-mail: shostka-man@ukr.net

 

ХІ Відкритий студентський науково-практичний семінар кафедри фундаментальних і загальнонаукових дисциплін

19 березня 2014 року  о 15.00 в Шосткинському інституті СумДУ відбудеться ХІ Відкритий студентський науково-практичний семінар кафедри фундаментальних і загальнонаукових дисциплін «Хімія: наука і практика»

(читати далі)>>


Переможці Інтернет-турніру МАН

23 грудня у приміщенні київської ЗОШ № 225 відбувся фінал Всеукраїнського Інтернет-турніру з природничих дисциплін «Відкрита природнича демонстрація», традиційним організатором якого є Національний центр «Мала академія наук України».

(читати далі)>>

Список учнів-переможців І (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2013-2014

Download
І+етап+МАН+2013-2014+список+переможців.d
Microsoft Word Document 443.5 KB

Вчителі, які підготували переможців І (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-чл

Download
Вчителі, які підготували призерів МАН 20
Microsoft Word Document 160.0 KB

Працюємо з науковцями

В грудні на базі нового корпусу ШІ СумДУ відбулася спільна нарада завідуючих кафедр ШІ СумДУ, працівників управління освіти, методистів методкабінету управління освіти, директорів шкіл. Було проаналізовано спільну роботу з Шосткинською МАН, надані пропозиції щодо подальшої роботи. Підписано договори про співпрацю між МАН та ШІ СумДУ, коледжем, медичним училищем. Президент координаційної ради МАН, директор ШІ СумДУ, доцент кафедри економіки підприємств, кандидат економічних наук Акуленко В.Л. ознайомив присутніх з новим обладнанням, електронною бібліотекою. Він висловив своє бачення подальшої співпраці. В рамках неї до інституту на рецензування  передано роботи учнів-членів МАН. Було звернуто увагу на роботу відділень "комп'ютерні науки", "фізика і астрономія", "технічні науки", секцію "хімія". Запоропоновано залучити до МАН учнів 8-х класів шкіл міста  

Участь у семінарі-практикумі МАН

В грудні поточного року в рамках науково-освітнього проекту «Навчатися, щоб навчати» в м.Київ відбувся короткотерміновий семінар-практикум для педагогів загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів під егідою МАН України. Метою семінару було підвищення рівня фахової компетентності педагогічних працівників, які працюють з інтелектуально обдарованою учнівською молоддю. В цьому семінарі, у складі делегації Сумської області взяла участь педагог ліцею – Матвієнко Тетяна Михайлівна. Учасникам семінару була презентована діяльність МАН України, її освітні проекти, міжнародна діяльність. Особливий інтерес і захоплення викликала лабораторія МанЛаб з безліччю унікального обладнання, за допомогою якої учні з усіх куточків нашої країни можуть проводити дослідження в різних галузях науки.

Сподіваємось, що такі семінари і надалі збиратимуть педагогів місцевих відділень МАН, бо це – суттєва допомога в їхній важкій, але й дуже важливій діяльності.

(Більш детальну інформацію про МанЛаб та інші проекти МАН України читайте на сайтах: http://manlab.inhost.com.ua і http://intelect-tv.jimdo.com )

Вебінари - 2013

21-29 листопада  буде проведено вебінари...

(читати далі)

 

Обдаровані діти при вступі отримають 70 додаткових балів

Директор департаменту вищої освіти МОН Юрій Коровайченко повідомив, що суттєвих змін у порівнянні з Умовами прийому 2013 року, в проекті Умов прийому на 2014 рік не відбудеться. Про це він сказав під час проведення Колегії Міністерства освіти і науки, в ході якої обговорювалися питання проекту Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2014 році.

(читати далі...)

Про проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2013-2014 н.р.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1554 від 05.11.2013 р. затверджено  правила проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2013/2014 навчальному році. та строки проведення І та ІІ етапу конкурсу.

 (читати далі)

Графік проведення І (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2013-2014н.р.

Download
Графік І етап.doc
Microsoft Word Document 68.5 KB

Оголошується набір учнів 5-х класів Дитячої інженерної академії

     На виконання Указу Президента України від 31 серпня 2010 року № 889 «Про утворення державної дитячої інженерної академії», у рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України вперше проводиться набір до 5-х класів Державного загальноосвітнього навчального закладу – гімназії «Дитяча інженерна академія». 

(читати далі...)


До уваги учнів-членів МАН


Продовжується НАБІР УЧНІВ 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів на 2013/2014 навчальний рік

 Відповідно до листа НЦ МАНУ від 05.09.2013 р. № 172/3.1-569 «Про набір слухачів до Всеукраїнських профільних очно-заочних шкіл Малої академії наук України» продовжується НАБІР УЧНІВ 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів на 2013/2014 навчальний рік. (читати далі...)


Про набір слухачів до Всеукраїнських профільних очно-заочних шкіл Малої академії наук України

Відповідно до наказу Міністерства від 13.12.2012 № 1409 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2013 рік» Національний центр «Мала академія наук України» здійснює набір слухачів

(читати далі...)

Згідно з листом Національного Центру «Мала академія наук України» від 26.04.2013 № 172/1/3.2-288 «Про проведення Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» у травні – вересні 2013 року буде проведена Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України».

Умови участі у виставці-конкурсі, орієнтовна тематика проектів у кожній номінації, вимоги до проектів і критерії їх оцінювання можна побачити, натиснувши на зображення

Download
майбутнє.doc.rtf
Text Document 164.4 KB

Співпраця науковців

16 травня 2013 року на кафедрі суспільно-гуманітарних дисциплін відбувся відкритий науково-практичний семінар «Актуальні питання філології та філософії: наука і практика».

Семінар проводився з метою залучення студентської та учнівської молоді міста до наукових досліджень у соціальних сферах розвитку суспільства.

 У заході взяли участь студенти і викладачі Шосткинського інституту, учні та вчителі Шосткинської гімназії, спеціалізованої школи-ліцею, ШСШ І-ІІІ ступенів № 1 та № 7.

Учасники семінару презентували практичні та наукові здобутки з наступних напрямів:

  1. історія та право;
  2. філологія та журналістика;
  3. соціальна філософія та психологія;
  4. науково-методичні проблеми освіти.

За результатами представлених робіт були відзначені найкращі молоді науковці:

 -        секція філології та журналістики:

І місце – Геремес Анна, учениця Шосткинської гімназії, за доповідь «Стежки»;

ІІ місце – Шевцова Владелена, учениця Шосткинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7, за доповідь «Лялька-мотанка в обрядах та звичаях українців»;

ІІІ місце – Жарикова Євгенія, учениця Шосткинської гімназії, за доповідь «Систематизація англійської комп’ютерної термінології як основа доцільного технічного перекладу»;

 -        секція соціальної філософії, історії та права:

І місце – Сергієнко Віталій, учень Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1, за доповідь «Північна війна. Битва за Десну»;

ІІ місце – Ткаченко Микита, учень ШНВК спеціалізованої школи І-ІІ ступенів-ліцей, за доповідь «Історія паспорта в Україні»;

ІІІ місце – Марінеску Анастасія, студентка Шосткинського інституту Сумського державного університету, за доповідь «Філософія геніальної особистості».

 Щиро вітаємо призерів та всіх учасників семінару. Бажаємо творчої наснаги і великих успіхів у майбутній плідній науковій роботі!

 

 


Вітаємо наших переможців

      Нещодавно наші вихованці, члени збірної команди Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, повернулись з «Всеукраїнського конкурсу юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки», який проходив 16-19 травня в місті Тернопіль.

      Область представляла команда з трьох учні нашого міста, керівник команди вчитель інформатики гімназії Пата О.І.

     Конкурс проходив у трьох номінаціях:

- «Web-дизайн», Панарін Іван (11-А, гімназія, представник Станції юних техніків, керівник Пата О.І.)

- «Програмування», Храмченко Микола (11-А, ШНВК-ліцей, представник МЦСПТ, керівник Пославський Г.С.);

- «Офіс-менеджмент», Попов Микита (10-А, ШНВК-ліцей, представник МЦСПТ, керівник Максименко Л.І.)

      За результатами конкурсу наша збірна команда посіла ІІІ місце.

 Щиро вітаємо! Бажаємо майбутніх перемог!

 


Вітаємо наших переможців

   За результатами ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України наши учні, члени команди області, посіли призові місця: 

 

Сербіна Валерія  І місце

учениця 11 класу Шосткинського НВК: СШ І–ІІ ступенів-ліцей. 
(Секція валеології)

Малишок Марина ІІІ місце

учениця 11 класу Шосткинського НВК: СШ І–ІІ ступенів-ліцей 
(Секція загальної біології) 

Храмченко Микола ІІІ місце

учень 11 класу Шосткинського НВК: СШ І–ІІ ступенів-ліцею.

(Секція інформаційних систем, баз даних та систем штучного інтелекту) 

    Вітаємо з перемогою!  Бажаємо подальших звершень!

Шосткинська міська Мала академія наук учнівської молоді


Запрошуємо до участі в семінарі

Шановні старшокласники, вчителі!

   Запрошуємо вас взяти участь в науково-практичному семінарі на тему "Актуальні питання філології і філософії: наука і практика", який відбудеться 16 травня 2013 року на кафедрі суспільно-гуманітарних дисциплін Шосткинського інституту Сумського державного університету  (вул. Інститутська, 1)

Термін подачі заявок на участь у семінарі - до 22 квітня 2013 року

Термін подачі тез доповідей - до 30 квітня 2013 року

 Контактна інформація:

 Адреса:

  41100, Сумська обл., м.Шостка, вул. Інститутська, 1,   кафедра суспільно-гуманітарних дисциплін, ауд. 77 (І)

 Контактні особи:

Тугай Наталія Олександрівна - т. 050-160-55-25

Печко Наталія Віталіївна - т. 050-081-86-78

 E-mail: natalia.pechko@gmail.com

 

Download
Програма семінару.zip
Compressed Archive in ZIP Format 1.2 MB

Наша команда

Згідно з наказом управління освіти і науки Сумської облдержадміністрації «Про участь команди області у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2012/2013 навчальному році», до обласної команди увійшли учні нашого міста:

 - Храмченко Микола Сергійович,

учень 11 класу Шосткинського НВК: СШ І–ІІ ступенів-ліцею.

(Секція інформаційних систем, баз даних та систем штучного інтелекту)

- Гаджієва Альбіна Бадрудінівна,

учениця 11 класу Шосткинської ЗОШ І–ІІІ ступенів №7.

(Секція української літератури)

- Сербіна Валерія Валеріївна,

учениця 11 класу Шосткинського НВК:   СШ І–ІІ ступенів-ліцей.

(Секція валеології)

- Довбиш Ксенія Миколаївна,

учениця 11 класу Шосткинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7

(Секція ветеринарії та зоотехнії)

- Малишок Марина Олександрівна,

учениця 11 класу Шосткинського НВК: СШ І–ІІ ступенів-ліцей

(Секція загальної біології)

 Бажаємо успіхів і перемог!

 Шосткинська міська Мала академія наук учнівської молоді

 


Великі перемоги 2013

   Вітаємо випускника ШНВК-ліцею, вихованця гуртка «Олімпійський резерв» Молодіжного центру соціального партнерства і творчості Храмченка Миколу зі значними досягненнями і перемогами у чемпіонатах і конкурсах всеукраїнського та міжнародного рівнів, де він посів призові місця і був відзначений дипломами:

 

-  Українського державного центру позашкільної освіти: Диплом першого ступеня Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок, номінація «Інформаційні та комунікаційні технології».

-  Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді: Призер ІІ етапу ХІІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт 2013». Краща авторська розробка в номінації «Приз спонсорських симпатій» в категорії «системні» з програмним засобом «Розробка клієнт-серверного, мобільного додатку для навігації взаємного орієнтування і пошуку груп користувачів на місцевості».

-  Балтійського науково-інженерного конкурсу, Санкт-Петербург 2013 р.: Диплом ІІІ ступеня і спеціальна премія за представлений проект «Розробка клієнт-серверного, мобільного додатку для навігації взаємного орієнтування і пошуку груп користувачів на місцевості».

   Дякуємо за активність, ентузіазм та креативність! Бажаємо продовжити свої починання та здобути перемоги в наступних конкурсах!

 Колективи ШНВК-ліцею,

Молодіжного центру соціального партнерства і творчості