Архів новин 2016 року


Підсумки волонтерської акції

 Доброю щорічною традицією Молодіжної дорадчої ради при міському голові є волонтерська акція «Книжка, іграшка – для дітей». Протягом грудня місяця волонтерами дорадчої ради та школярами нашого міста збиралися речі: книжки, іграшки, канцтовари та ін.

     Для того, щоб підняти настрій малечі, яка знаходиться на лікарняних ліжках, 29 грудня 2016 року вихованці дорадчої ради передали подарунки дітям, що ...

29 грудня 2016"Ой, хто-хто, Миколая любить..."

Я Святого Миколая

У віконце виглядаю,

Жду даруночків багато,

Бо я слухав маму й тата.

Мій, Святенький Миколаю,

Приходь скоріше, я благаю.

Тобі я щиро помолюся

І тихенько пригорнуся.

Щастя дай моїй родині

Й моїй рідній Україні!

 

  

19 грудня 2016УВАГА! АКЦІЯ!

   Молодіжна дорадча рада при міському голові проводить щорічну благодійну акцію до Дня Святого Миколая “Книжка, іграшка - для дітей”.

   Подаруй книжки, іграшки, розвиваючі ігри, канцтовари, пазли, конструктори тощо дітям-інвалідам та дітям з малозабезпечених родин. 

 Речі приймаються до 16 грудня Шосткинською міською Малою академією наук учнівської молоді.

    19 грудня 2016 року всі зібрані речі будуть передані дітям, які перебувають на лікуванні у міській дитячій лікарні та дітям-інвалідам реабілітаційного центру.

    З організаційних питань звертатися за адресою: вул. Садовий бульвар, буд 11, (ІІІ-й поверх), телефон (05449) 7-12-56.

     Запрошуємо всіх долучитися до акції!


18 листопада - Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства

   Сексуальна експлуатація та сексуальне насильство щодо дітей досі залишається трагічною реальністю для всіх країн світу. Вони є серйозними порушеннями прав дитини та мають довготривалі і руйнівні наслідки на все життя. Аби запобігти цим злочинам та захистити жертв насильства, Рада Європи у 2015 році запровадила Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства, який проходить 18 листопада.

          17 листопада 2016 року Клінікою, дружньою до молоді та Молодіжною дорадчою радою при міському голові організований...

      

18 листопада 2016Зустріч з АТОвцями

     Сьогодні актуальною темою в нашій країні залишається тема миру. Живучі під мирним небом, у злагоді один з одним,  ми маємо пам’ятати, що зараз у зоні АТО наші бійці зазнають втрат.  Рідна земля за всю свою довгу історію пройшла війни та мир, поразки та перемоги, проте завжди пишалася вірними синами та доньками...

 

03 листопада 2016«Let’s do it, Ukraine!» в Шостці

   20-21 жовтня 2016 року на базі Шосткинської МАН та ЦЕВ було проведено екологічне навчання на тему сортування відходів та економії енергоресурсів у повсякденному житті. Організатором проекту виступила громадська організація «Let’s do it, Ukraine!» за підтримки генерального партнера – компанії «Фармак» та Шосткинської міської... 

 

24 жовтня 2016Мрія здійснилася

  Побачити на власні очі будинок Верховної Ради України «під куполом», де щодня пишеться історія держави, відчути дух робочих буднів Народних депутатів, послухати цікаві історії та секрети заснування і розвитку найвищого виборного органу державної законодавчої влади та єдиного органу конституційної юрисдикції України, мали змогу члени Молодіжної дорадчої ради при міському голові та переможці ІІ та ІІІ етапів МАН.

 06 жовтня 2016Низький Вам уклін, ветерани!

  День партизанської слави України відзначається в країні щорічно 22 вересня. Саме цей день з 1941 року вважається початком підпільно-партизанського руху в Україні.

     Це свято було встановлено в 2001 році Указом Президента України, в честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху на Україні в роки Великої Вітчизняної війни, і відзначається як данина всенародної поваги до тих...

 23 вересня 2016Ми проти паління! Ми - здорове покоління!

   Саме на формування здорового способу життя, відповідального ставлення до свого здоров’я та здоров’я оточуючих було спрямоване проведення загальноміської  акції «Замість цигарки - цукерка».

     Представники Молодіжної дорадчої ради при міському голові за підтримки управління освіти під час святкування Дня міста проводили обмін цигарок на солодощі й закликали шосткинців зберігати своє здоров'я і здоров'я оточуючих...     

 05 вересня 2016Зустріч міського голови з молоддю міста щодо літнього підробітку підлітків

    Сьогодні  молоде покоління  прагне швидше подорослішати і стати фінансово незалежним від батьків. Причини у всіх різні: іноді бажання підзаробити виникає у підлітка, коли він бачить новеньку модель телефону або гарний одяг у вітрині магазину. А буває, що рано йти працювати підліток просто змушений: грошей, які заробляють батьки, не вистачає...       

 03 червня 2016Молодіжна дорадча рада на прийомі у секретаря міської ради

   Нещодавно відбулася зустріч активу Молодіжної дорадчої ради при міському голові    з    секретарем    міської    ради   О.М. Чанцевою-Коваленко. Молодь мала змогу детальніше ознайомитися з роботою органів місцевого самоврядування.

      Бажання   старшокласників   вивчати роботу органів влади активно підтримується  в міській раді.

20 травня 2016Вічний вогонь

    У багатьох містах України відкрито пам'ятники і меморіали з Вічним вогнем. Ці місця давно стали візитними картками, вони приваблюють людей різного віку, гостей і туристів. Для ветеранів це місце зустрічей і пам'яті про далекі воєнні часи, загиблих товаришів. У день святкування Великої Перемоги над німецько-фашистськими окупантами, 9 Травня, до пам'ятників і меморіалів несуть живі...

06 травня 2016Підведено підсумки Всеукраїнської акції "Врятуй життя дитини"

   З метою розвитку волонтерського руху в Україні Всеукраїнський   благодійний   фонд «Серце до серця» з 4 по 24 квітня 2016 року проходила XI Всеукраїнська благодійна акція «Врятуй життя дитини». Спільними зусиллями  учнів та педагогічних колективів загальноосвітніх і позашкільних закладів Шостки були зібрані кошти на придбання...

25 квітня 2016Коридорами міськвиконкому

      Продовжується співпраця молоді з Шосткинською міською радою. Вихованці Молодіжної дорадчої ради при міському голові вкотре відвідали міськвиконком. В холі найголовнішої будівлі міста підлітків гостинно зустріла Кравченко Олена Миколаївна, керуюча справами міськвиконкому...

16 квітня 2016Врятувати від забуття

     Побувавши на відкритті музею «Родинна пам’ять» у жовтні минулого року, Молодіжна дорадча рада при міському голові вирішили долучитися до пошукової роботи та посприяти розвитку історії й увічнити хоча б декілька миттєвостей із життя простих шосткинців - остарбайтерів, які пережили нацистський режим на собі й змогли відчути, що таке справжнє лихо.

13 квітня 2016Трагедія людської долі

    На згадку про загиблих і тих, хто вижив, щорічно 11 квітня у всьому світі відзначається Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів. Ця дата була обрана і затверджена ООН не випадково. Вона була встановлена в пам'ять про інтернаціональне повстання в'язнів концтабору Бухенвальд...

12 квітня 2016Всеукраїнська акція "Врятуй життя дитини"

  Волонтерська діяльність як прояв милосердя і доброчинності буде існувати доти, доки існує потреба людей у тій чи іншій допомозі та обмежена державна участь у задоволенні потреб своїх громадян, їхній соціальній підтримці.

  З 4 по 24 квітня 2016 року триває щорічна Всеукраїнська акція «Врятуй життя дитини» за підтримки Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Цього року метою акції є збір коштів на придбання реанімаційного обладнання для Сумської обласної дитячої лікарні.

     Запрошуємо волонтерів до співпраці.

     Приєднуйтесь до нас!

     Підведення підсумків   акції   відбудеться 22.04.2016 року на базі Шосткинської МАН о 15.00. 

 

11 квітня 2016Чергова зустріч дорадчої ради з міським головою

    Молодіжна дорадча рада при міському голові вкотре зустрілася з міським головою Миколою Петровичем Ногою. Голова міста разом із керуючою справами міськвиконкому Кравченко Оленою Миколаївною завітали до малої академії наук учнівської молоді, де працює Молодіжний парламент.

08 квітня 2016Молодь і бізнес

   Молодь і бізнес, бізнес і кар’єра, власна справа й служба в респектабельній фірмі – проблема вибору досить актуальна для молоді. Як і проблема старту, першого кроку й, навіть, «порядку кроків» на шляху до успіху в бізнесі.

   

14 березня 2016Зустріч з головним архітектором Шостки

     Цікава і корисна зустріч відбулася у міській раді. Головний архітектор Шостки Єфремов Володимир Вікторович зустрівся з одним із переможців міського конкурсу проектів «Шостка – місто, яке я люблю» Акопяном Давидом, учнем 9-А класу ШНВК: ліцей.

   

11 березня 2016Екскурія європейською Шосткою

       Розповісти про Шостку, розвіяти міфи та презентувати захоплюючу екскурсію по рідному місту школярі зібралися в актовій залі Шосткинської міської малої академії наук учнівської молоді. Тут відбувся міський конкурс молодіжних ініціатив «Шостка – місто, яке я люблю - 2016».

09 березня 2016Візит до банківської установи

     У рамках ознайомлення та співпраці з бізнесом вихованці Молодіжної дорадчої ради при міському голові 25 лютого відвідали регіональне відділення ПриватБанку. ПриватБанк - найбільший український універсальний комерційний банк, що входить до складу системних банків України, має один з найбільших обсягів капіталу та чистих активів.   

26 лютого 2016Кохання врятує світ

   Напередодні Дня всіх закоханих Молодіжна дорадча рада при міському голові провела акцію «Кохання врятує світ». Старшокласники приміряли на себе роль посланців Валентина. Вони ходили центральними вулицями Шостки, читали віршовані привітання, дарували містянам власноруч зроблені валентинки та провели невелике соціальне опитування.

14 лютого 2016Увага! Конкурс! "Шостка - місто, яке я люблю - 2016"

     Молодіжна дорадча рада при міському голові оголошує щорічний міський конкурс молодіжних ініціатив для учнів 7-11 класів "Шостка - місто, яке я люблю - 2016" у номінації: «Екскурсія європейською Шосткою».

        Запрошуємо взяти участь у конкурсі.

11 лютого 2016Акторська майстерність як одна з властивостей лідера

    У житті ми часто граємо різні ролі, не тільки на сцені. Як сказав Шекспір, «весь світ - театр, в ньому жінки, чоловіки - усі актори». Акторська майстерність корисна не тільки в театрі й кінематографі, вона може стати в нагоді при виступі на публіці з промовою або презентацією, у діловому спілкуванні, а також у багатьох інших сферах нашого життя.

16 січня 20161       2       3       4     5