Архів новин 2015 року


Традиційна акція до Дня Святого Миколая

  Напередодні Дня Святого Миколая Молодіжна дорадча рада при міському голові традиційно відвідала міську дитячу лікарню, центральну районну лікарню, центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів та привітала всіх діток з першим зимовим святом! Було єдине бажання – щоб ніхто не залишився без подарунків і мав гарний настрій для скорішого одужання.

  

19 грудня 2015Чергова зустріч з міським головою

   Можливість поспілкуватися з міським головою Молодіжній дорадчій раді випала в день національного професійного свята - Дня місцевого самоврядування в Україні.

     Микола Петрович Нога завітав на зустріч разом з керуючою справами міськвиконкому Кравченко Оленою Миколаївною та начальником управляння освіти Шосткинської міської ради

                                                                                                 Сергейко Наталією Олександрівною.

08 грудня 2015Правова освіта

    В рамках Міжнародної акції «16 днів проти насильства» вихованці Молодіжної дорадчої ради при міському голові зустрілися з представниками Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

  Під час проведення зустрічі старшокласники отримали пізнавальну інформацією щодо нормативно-правової бази захисту дітей від насильства, профілактики жорстокого поводження з дітьми, попередження насильства в освітніх закладах та родині. Юні лідери підвищили свою правову обізнаність й отримали рекомендації та пам’ятки щодо випадків порушуються права дітей.

04 грудня 2015Увага! Увага! Увага!

  Молодіжна дорадча рада при міському голові оголошує про початок щорічної благодійної акції до Дня Святого Миколая “Книжка, іграшка - для дітей”.

   Метою даної акції є збір книжок, іграшок, канцтоварів та ін. для дітей-інвалідів, дітей з малозабезпечених сімей.

  18 грудня 2015 року зібрані речі будуть передані до міської дитячої лікарні дітям, що перебувають на стаціонарному лікуванні, реабілітаційного центру для дітей-інвалідів. Речі приймаються до17 грудня.

       Інформація про участь шкіл у благодійній акції буде розміщена на сайті міської ради та сайті МАН.

       З організаційних питань звертатися до Шосткинскої міської малої академії наук учнівської молоді за адресою: вул. Леніна, буд 11, (ІІІ-й поверх), телефон (05449) 7-12-56.

         Запрошуємо всіх долучитися до акції!            

01 грудня 2015Молодь проти СНІДу

    У 1988 році Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) оголосила день 1 грудня Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом.

    Синдром набутого імунодефіциту (СНІД) придбав масштаби пандемії. В усьому світі в цей день говорять про СНІД як загрозу існуванню людства. Боротьба зі СНІДом об’єднала зусилля сотень країн, мільйонів ...

 

01 грудня 2015Акція "Толерантність - шлях до миру"

     16 листопада волонтерами Молодіжної дорадчої ради при міському голові було проведено акцію „Толерантність – шлях до миру”,  присвячену Всесвітньому дню толерантності, що проголошений у 1995 році сесією Генеральної конференції ЮНЕСКО. Організаторами акції стали Молодіжна дорадча рада при міському голові та Клініка, дружня до молоді. 

17 листопада 2015Вчимося демократії разом

     Верхуша Юлія, вихованка Молодіжної дорадчої ради при міському голові міста Шостки, учениця 11-Б класу ШЗШ №5, взяла участь у Всеукраїнському зборі лідерів учнівського самоврядування «Вчимося демократії разом», який нещодавно відбувся в місті Києві. На цьому урочистому заході Молодіжна дорадча рада міста Шостки була нагороджена Грамотою Українського державного центру позашкільної освіти за активну діяльність з питань співпраці з органами місцевої влади.

 

02 листопада 2015Маслов Амір - голова Молодіжної ради при міському голові

     Дорогі друзі! Дякую всім за підтримку!

   Я щиро радий цій важливій перемозі і розумію рівень відповідальності, який сьогодні лягає на мої плечі. Заслужити довіру більшості - це дуже велика честь для мене. Хотілося б також звернутися до своїх суперників і подякувати їм. Є необхідність стимулювати себе для подальшого розвитку і можливостей.

    Попереду у нас з вами багато роботи, і хочу сказати, що я повністю відкритий для спілкування, нових ідей і пропозицій. Упевнений, що разом з вами ми подолаємо всі перешкоди. Щиро націлений виправдати 

                                                                                         Вашу довіру!

23 жовтня 2015У Молодіжній раді - новий керівник

      22 жовтня Молодіжна дорадча рада при міському голові підвела підсумки своєї роботи за попередній період. На чергову звітно-виборчу конференцію молодь запросила представників шкільного самоврядування міста та членів Молодіжної дорадчої ради.

      

23 жовтня 2015Родинна пам’ять

       В рамках німецько-українського проекту «Забуті жертви» в нашому місті 15 жовтня відкрився меморіально-освітній комплекс «Родинна пам’ять». Експозиція музею розповідає про життя молодих хлопців та дівчат в роки війни, мрії яких були зруйновані, про жертви політичних репресій 1930-40 років...    

 

16 жовтня 2015Зустріч з міським головою

     На початку жовтня міський голова Нога Микола Петрович провів традиційну зустріч із Молодіжною дорадчою радою при міському голові міста Шостки. Познайомившись з новим складом дорадчої ради, міський голова залишився задоволений тим, що на зустрічі були присутні представники всіх загальноосвітніх закладів міста.   

01 жовтня 201522 жовтня 2015 року о 16.00 відбудуться вибори голови Молодіжної дорадчої ради при міському голові міста Шостки

    До участі запрошуються кандидати з числа учнів 8-11 класів шкіл міста.

  Претенденти на посаду голови Молодіжної дорадчої ради складають та подають до 20 жовтня до журі свої передвиборчі програми (у форматі PowerPoint - Microsoft Office) на тему: «Моє бачення діяльності Молодіжної ради».

         Майбутнє Молодіжної дорадчої ради в твоїх руках!

01 жовтня 2015День партизанської слави

      Вже вісім років поспіль ветерани війни, представники влади та члени Молодіжної дорадчої ради при міському голові разом вшановують пам’ять тих, хто в роки Великої Вітчизняної війни боровся з фашистами в тилу.


22 вересня 2015Акція «Лист солдату: з Шостки – з любов’ю»

     У складний для нашої країни час тисячі українських чоловіків залишили родини, свої мирні заняття заради повернення миру і спокою в кожен дім. Найменше, що ми можемо зробити для них, — передати теплі і зворушливі слова підтримки. Дитячі малюнки та листи можна порівняти з особливою гуманітарною допомогою.

 

 

04 вересня 2015День Європи в Європі

     Представники Молодіжної дорадчої ради при міському голові ввійшли до складу делегації міста Шостки та відзначили День Європи в м.Слубіце, що на кордоні Польщі та Німеччини. У травні цього року Шосткинська молодь мала змогу взяти участь у міжнародних дебатах «Політика Європейського Союзу», що відбулися в рамках «Днів Європи».


27 травня 2015Ознайомчий візит до ПриватБанку

        Вихованці Молодіжної дорадчої ради при міському голові відвідали центральний офіс Шосткинської філії ПриватБанку. Ознайомчий візит відбувся 5 лютого 2015 року. Під час екскурсії по фінансовій установі у дітей формували поняття про Банк, ознайомили із сучасним банківським обладнанням, вчили користуватися найсучаснішими послугами та технологіями.

06 лютого 2015З Днем святого Валентина

    До Дня святого Валентина вихованці гуртка «Дитяче телебачення» МЦСПТ провели флешмоб, головна мета якого - подарувати часточку тепла та кохання всім шосткинцям.

     Флешмоб відбувся  на головній площі нашого міста,  де юні журналісти «створили» червоне серце та подарували поетичні рядки присвячені коханню, дружбі  та теплими стосунками, які дозволяють людям відчувати себе щасливими.

 

16 лютого 2015Акція «Серце до серця»

    Учні шкіл нашого міста взяли участь у благодійній акції, яку проводив Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця». Акція проводилася з 1 по 30 квітня і охопила все місто. Активну участь в заході взяли учні, педагогічні колективи ШСШ №1, ШНВК:СШ-ліцей, гімназії, ШЗШ №№4, 5, 7, 8, 11, 12, навчально-виховних комплексів №6 та №9, а також ШСШ №13, інтернату, МЦСПТ. 

04 травня 2015Всеукраїнська акція «Зроби Україну чистою!»

    25 квітня по всій території України стартувала акція «Зроби Україну чистою!». Члени Молодіжного парламенту разом з представниками шкіл не залишились байдужими і взяли участь у Міжнародному екологічному проекті. Куратором заходу в нашому місті був Роман Лузік, студент Шосткинського інституту СумДУ, активна і небайдужа людина. Ми неодноразово співпрацювали. Дуже вразила його активна участь  у встановленні нового спортивного майданчика для паркуру у нашому місті. Нам завжди приємно, що нас, молодше покоління, знають, нам довіряють та доручають дорослі справи. Ми завжди раді будь-якій пропозиції.

28 квітня 20151       2       3       4     5