Архів новин 2014 року


Акція до дня Святого Миколая

     Молодіжна дорадча рада при міському голові звітує про щорічну благодійну акцію До Дня Св.Миколая “Книжка, іграшка - для дітей, які лікуються у міській дитячій лікарні”. 19 грудня 2014 року школярами нашого міста були зібрані речі (книжки,іграшки, канцтовари та ін..) дітям, що перебувають на стаціонарному лікуванні. Подарунки було передано до міської дитячої лікарні та ЦРЛ.


19 грудня 2014Чужого болю не буває!

    До кінця року члени молодіжної дорадчої ради при міському голові продовжували проводити благодійну акцію «Добро починається з тебе». Ми розуміли, що потрібна сума для лікування Іллюші Демешко дуже велика, тому допомагали чим могли,спільно шукали різні способи рішення проблеми. На прохання батьків потрібні були скриньки для встановлення в різних куточках міста: магазинах, перукарнях, підприємствах, офісах, організаціях тощо.

01 грудня 2014Акція "Добро починається з тебе"

     На черговому засіданні Молодіжної дорадчої ради при міському голові було прийнято рішення про проведення благодійної акції «Добро починається з тебе» на вулицях міста. З метою виховування молоді у дусі доброчинності, учнівська молодь приєдналася до збору грошової допомоги 7-річному хлопчику Іллі Демешко.

 

01 грудня 20141       2       3       4     5