Щиро дякуємо за участь у благодійній акції                                   "Книжка, іграшка - для дітей"

      Останні дні грудня завжди пов’язані з передсвятковою метушнею, завершенням справ, підбиттям підсумків та складанням планів на наступний рік. Та у цьому шаленому коловороті вихованці Молодіжної дорадчої ради при міському голові мають ще одну подію – це акція «Книжка, іграшка - для дітей». Для багатьох це вже не просто участь у акції – це добра традиція, без якої неможливо на повну відчути смак Різдва, це те, чого з нетерпінням чекаєш увесь рік.

      Ось уже 12 рік поспіль молодь організовує благодійну волонтерську акцію, метою її є збір книжок, іграшок, пазлів, конструкторів, канцтоварів для дітей які лікуються у міській дитячій і районній лікарнях міста Шостки та для вихованців Шосткинського реабілітаційного центру дітей-інвалідів.

     Помічниками Святого Миколая цього року стали небайдужі містяни, педагогічні та учнівські колективи загальноосвітніх, позашкільних та дошкільних закладів міста. Було зібрано рекордну кількість іграшок, які подарували багато радості та приємних вражень малечі.

    Святий Миколай разом із своїми помічниками: Янголом, Машею та Ведмедем, чортиками Антиком та Крутійком, Ябедою, Лінню та Двійкою завітали 18 грудня до вихованців Шосткинського реабілітаційного центру дітей-інвалідів, а 19 грудня - до дитячої та районної лікарень Шостки.

      «Чарівний  блиск  у  дитячих  очах,  такий особливий, такий казковий та різдвяний можна побачити лише один-єдиний раз – на свято Миколая, коли ми вітаємо хворих діток та даруємо їм зібрані подарунки. Бути помічником Миколая – це, справді, щось дивовижне. Так цікаво спостерігати за щирими, непідробними емоціями. Такі моменти є справжніми, не фальшивим», - говорить голова Молодіжної дорадчої ради при міському голові Печко Дарія.

     Вклоняємося низько та дякуємо всім, хто долучився до акції. Ви є справжніми помічниками Святого Миколая. Завдяки Вам діти отримали заряд позитивної енергії для швидшого одужування: Азарянській Оксані, Гетманенко Альоні, Гончаровій Аліні, Гуковій Єлизаветі, Гуриній Катерині, Дмитренко Ніні, Кудояр Євгену, Казановській Тамарі, Лисиці Павлу, Макаренко М.С., Манжос Катерині, Марнопольській Наталії, Марнопольському Дмитру, Марочкиній Олександрі; педагогічним та учнівським колективам загальноосвітніх закладів: ШСШ №1, 13, ШНВК: СШ - ліцей, гімназії, ШНВК: ЗОШ №9 ДНЗ, ШЗШ №4, 5, 7, 8, 11, 12; педагогічним колективам та вихованцям позашкільних та дошкільних закладів: КДЮТ «Орлятко», ДНЗ №7 «Горобинка».

       Веселих та щасливих свят Вам! Нехай  прийдешні  свята  несуть  лише  радість  та  добро!

20 грудня 2018