До уваги вихованців та батьків!

   На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України короновірусу COVID-19», листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 №1/9-154 та на виконання наказу Управління освіти №79-ОД від 12.03.2020. р. з  метою збереження життя і здоров’я дітей та учнівської молоді 

Вирішено:

   Запровадити з 12.03.2020 по 03.04.2020 в Шосткинській МАН карантин, заборонивши:

- відвідування закладу освіти її здобувачами;

- проведення масових заходів освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру.

   

   Проводити заходи з організації дистанційного та онлайн  навчання під час карантину: 

- З метою забезпечення віддаленого навчання вихованців на час призупинення навчання та забезпечення рівного доступу до якісної освіти організувати дистанційне навчання для вихованців.

- Керівникам гурткової роботи забезпечити проведення навчальних занять з використанням сучасних інформаційно-телекомунікаційних технологій, в онлайн-режимі та розміщення відповідної інформації на сторінці закладу в мережі Facebook.

- Виконання керівниками гуртків навчальних планів і програм після нормалізації епідемічної ситуації провести за рахунок інтенсивності праці та ущільнення програмового матеріалу.

- Забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом, і гострих респіраторних інфекцій.

- При підготовці до зайнять дотримуватися НАКАЗУ МОН  від 25.04.2013  № 466 «Про затвердження Положення про дистанційне навчання».

- Керівникам гуртків для комунікації з вихованцями використовувати особисті сторінки та блоги, додатки Viber, Google, Skype. 

Отримати завдання ви можете на нашій сторінці в Facebook